Anneler Günü Hediyeleri Superga’dan.

Anneler Günü Hediyeleri Superga’dan.

İlkbahar yaz sezonuna oldukça geniş bir koleksiyonla merhaba diyen Superga anneler gününe hazır. Baharın en güzel renklerini başarıyla taşıyan ipek eşarplardan, farklı ihtiyaçlara hitap eden çanta ve kıyafetlere kadar büyük bir titizlikle hazırlanan koleksiyon anneler günü hediye telaşını büyük ölçüde azaltacak gibi görünüyor.

İPEK EŞARP: KOLAY VE ZARİF BİR TERCİH

Her sene hayatımızın en değerli varlığı olan annemize ne alacağımıza karar vermek çok zor ve stresli bir süreç olabiliyor. Böyle zamanlarda günü kurtaran hızlı ve zarif çözümler altın kıymetinde. İpek eşarplar da bunlardan biri. Superga’in en iddialı reyonlarından biri olan ipek eşarp koleksiyonunda genç annelere özel baharın en güzel renkleriyle çiçek açan modellerden, orta yaş ve üstü annelere uygun zamansız tasarımlara kadar her ihtiyaca uygun bir hediye bulmakta zorlanmayacaksınız.

ÇANTA: ASLA YANILMAYACAĞINIZ BİR SÜRPRİZ

Kadınların asla hayır diyemediği iki seçenekten biri olan çantada karar kıldıysanız Superga çanta koleksiyonunda göz dolduran modeller mevcut. İpek baskılı modeller cıvıl cıvıl alternatifler sunarken, birinci sınıf deriden imal edilen sade modeller annenizin gardırobuyla barışık isabetli bir hediye tercihine dönüşebiliyor. Superga çanta koleksiyonunda çok beğenilen omuz askılı modeller de anneler günü hediye bulma telaşını en aza indiren alternatiflerden…

ANNENİZE ÖZEL BİR Superga KOMBİNİ YAPIN

Hediyenizin sizden de bir şeyler barındırmasını istiyorsanız annenize en sevdiği renklerden bir kombin yapmanız mümkün. Bu konuda yardıma ihtiyacı olanlar için yeni sezon Superga kataloğunda birbirinden güzel tavsiyeler mevcut. Superga giyim koleksiyonu her yaştan kadının ihtiyaçlarına uygun tasarımlardan oluşuyor. Dolayısıyla binlerce kişi anneler günü hediyesi için Superga mağazalarında aradığını kolayca bulabiliyor.

KAYNAK : http://www.supergaa.com/blog

İlgili Gönderiler

Yanıt Bırak