Ürün İade Formu:

Ad Soyad(gerekli)

Eposta (gerekli)

Banka

Hesap No

İletiniz

  • İade/İptal talepleri gün içerisinde değerlendirilerek tarafınıza dönüş yapılmaktadır.
  • Kredi Kartı ile ödeme yaparak alışverişte bulunduysanız ücretiniz aşağıdaki koşullar(İPTAL ŞARTLARI) neticesinde iade edilmektedir.

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (3) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, [email protected] adresine ürünün fatura numarası ve iade etme nedenlerini belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Gönderdiğiniz e-posta müşteri hizmetleri ekibimize ulaştıktan sonra ürünü ne şekilde iade edeceğiniz konusunda size bilgi verecektir. Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajında anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketi ile veya elden belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda ilgili kargo şirketinin detaylarını [email protected] e-posta adresinden bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak lütfen ürünü teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir.
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi supergaa.com tarafından kabul edilmez.

İPTAL ŞARTLARI

Satıcı firma Supergaa.com vermiş olduğunuz ayakkabı ürününün, ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir. İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün içinde [email protected] eposta uzerinden irtabet kurarak, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Ancak ürününüz kargo’da iken iptalini gerçekleştirdiğiniz takdirde ürünün tarafımıza geri gelme süreci göz önüne alınarak ücret ödeme süresi değişkenlik göstermektedir.
Kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemeler’de iptal talebi oluşturulduğunda ödemiş olduğunuz tutar tarafınıza 8 iş günü içerisinde geri iade edilmektedir.

GARANTİ ŞARTLARI

www.Supergaa.com sitemizde satışı yapılan ürünlerin tümü Üretici garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.
Son kullanım tarihi geçmiş ürünlerin satışını kesinlikle yapmamaktadır. Ürünlerimiz 1. sınıf replika ürünlerdir.
Tüm satışa sunulan ürünlerin geri iade süresi 3 gündür.
Ödemeyi yaptığınız takdirde ürün tarafınıza 2 iş günü içerisinde gönderilmektedir.

 

Supergaa.com Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amacı taşır, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.